lutego 08, 2019

Roczek z zajączkiem Koleżanka poprosiła abym zrobiła dla niej życzenia na roczek. W sumie nic trudnego. Przecież jest tyle wzorów z bobasami. Jednak gdy przyszło co do czego… Właśnie. Tyle bobasów, misiaczków, stempli, papierów. Głowa boli od rozmaitości. Możesz wydać mnóstwo kasy, a końcem końców i tak nie wiesz jak to poskładać. Zanim otworzyłam portfel postanowiłam poszperać w tym co już mam. Przyznam szczerze, że w scrapbook bardzo cienka jest granica między profeską a zbieractwem. Trzeba się pilnować.Gdy tak przeglądałam zbiory wyciągałam co ciekawsze kawałki papierów, wykrojników, dziurkaczy, gotowych już wycinanek. Dostałam wolną rękę jeśli chodzi o wygląd i kolorystykę więc bawiłam się w przekładanie, dokładanie, dopasowywanie, rzucanie… wkurzanie… frustracje… Aż nareszcie mnie olśniło.
Mam taki słodki wykrojnik z dziewczynką prowadzącą wózeczek, a w nim zajączek. Nie wiem czemu, ale zakodowałam sobie go jako wykrojnik na “alleluja”, a tu proszę, może być słodziaczek na roczek.


 A  żeby było ciekawiej, zrobiłam kartę z kotwicą. Można ją postawić jak na stojaku. Napis w środku jest jednocześnie zaporą na okładkę.


 I co? Można? Można. :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. :)

Copyright © 2014 pracowania cardmaking , Blogger